Jest rodzinną firmą z tradycjami, która powstała w 1994 roku i od tego czasu rozwijamy się, aby sprostać każdym wyzwaniom transportowym. Szczawnica – Nowy Targ to nasza pierwsza trasa.

Kilka liczb

z naszych statystyk

Zadowolenie 0 %

Punktualność 0 %

Realizacja Kursów 0 %

Rok 2008

był to przełomowy rok dla nas i nowy rozdział w naszej firmie. Po kilku próbach dalszych połączeń nadszedł czas na pierwsze dalekobieżne połączenie i tak oto powstała linia Szczawnica – Kraków – Szczawnica, która ruszyła tuż przed wakacjami.  Aby sprostać zapotrzebowaniu pasażerów, w naszej bazie pojawiły się pierwsze autobusy

Działamy i rozwijamy się już od blisko 30 lat, W tym czasie staliśmy się jednym z lokalnych liderów na rynku przewozów pasażerskich.

0

Liczba posiadanego taboru

0

Dzienna liczba kursów

0

Liczba przewiezionych pasażerów to już ponad...

Nasz historyczny tabor

Początkowo nasz park taborowy był bardzo skromny i bazował na dwóch busach Ford Transit. Jednak bardzo szybko okazało się, że liczba pasażerów, którzy zaczęli korzystać z naszych usług, była tak duża, że tylko kwestią czasu było pojawienie się większego taboru. Tak w naszej flocie pojawiły się pierwsze Mercedesy Sprintery. Wraz z rozwojem nasz tabor powiększał się  z roku na rok. Poza Sprinterami w 2008 roku dołączyły nowe autobusy Mercedes

Przez cały okres naszej działalności przykładamy największą wagę, by zapewnić jak największy komfort naszym pasażerom. Możliwe jest to dzięki stałemu unowocześnianiu naszej floty.

Nasz tabor

Nasz park taborowy jest aktualnie oparty na busach i autobusach spełniających ekologiczne normy Euro 5 i Euro 6.

W 2019 roku do naszej floty dołączyły dwa nowe Mercedesy Sprintery najnowszej generacji.

Także w 2019 roku uzyskaliśmy licencję na przewozy międzynarodowe, co poskutkowało wprowadzeniem nowej oferty sezonowej związanej z wycieczkami.

Więcej informacji o tej ofercie znajdziecie, klikając poniżej

Wycieczki z DIDITrans

WYCIECZKI
Nasza droga nadal trwa

Zapraszamy do współpracy