All for Joomla All for Webmasters
REGULARNA LINIA BUS SZCZAWNICA KRAKÓW SZCZAWNICA
REGULARNA LINIA BUS SZCZAWNICA KRAKÓW SZCZAWNICA

SZCZAWNICA -> KRAKÓW

PODRÓŻUJ Z NAMI NA TRASACH SZCZAWNICA-KRAKÓW
ROZKŁAD JAZDY NA TRASIE

SZCZAWNICA -> KRAKÓW

ODJAZD 1-7D 1-7D 1-7D 1-7AK 1-7AK 1-7AK 1-7AKLG 5-7AKLG 1-7AKLG
Szczawnica - Urząd Miasta 4.40 6.40 8.10 9.44 10.30 12.45 14.20 16.20 16.45
Szczawnica - Centrum (Halka) 4.41 6.41 8.11 9.45 10.31 12.46 14.21 16.21 16.46
Krościenko n. D. - Rynek 4.48 6.48 8.18 9.52 10.38 12.53 14.28 16.28 16.53
Tylmanowa 4.53 6.53 8.23 9.57 10.43 12.58 14.33 16.38 16.58
Zabrzeż 5.02 7.02 8.32 10.06 10.52 13.07 14.42 16.47 17.07
Lubomierz 5.30 7.30 9.00 10.34 11.20 13.35 15.09 17.10 17.35
Mszana Dolna - Dworzec Autobusowy 5.46 7.46 9.16 10.50 11.36 13.51 15.25 17.26 17.50
Kraków RDA 6.58 8.58 10.28 12.05 12.48 15.03 16.38 18.36 19.03
  • 1-7 – Kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • – nie kursuje w pierwszy dzień świąt wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • – nie kursuje w drugi dzień świąt wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • – nie kursuje w dniu 24 XII
  • – nie kursuje 25, 26 XII / 1 I oraz w 1 i 2 dzień wielkanocy
  • – nie kursuje w dniu 31 XII
  • 5-7 – kursuje piątek, sobota, niedziela